Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

"TRANSPORTO PASAULIS"

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), LT-06125 Vilnius, Lietuva, tel./faks (+370 5)2 300591, reklamos sk. tel.(+370 5)2 300591,

UAB "Transporto pasaulis" leidžia mėnesinį A 4 formato žurnalą transporto profesionalams "Transporto pasaulis". Leidinys skiriamas vežėjams, ekspeditoriams, servisų, remontuojančių sunkvežimius bei autobusus darbuotojams ir visiems, kas kokiu nors būdu susijęs su kelių transportu. Spalvotame, gausiai iliustruotame 52 puslapių Lietuvos vežėjų asociacijos „Linava“ remiamame žurnale (1700 vnt.), kelių transporto profesionalai randa daug naudingos informacijos techninėmis, ekonominėmis, juridinėmis temomis. Taip pat nepamirštamos ir kitos temos, susijusios ne tik su pervežimo reikalais, bet ir, pavyzdžiui, su transporto darbuotojų sveikata, laisvalaikiu, pomėgiais, buitiniais rūpesčiais, psichologinėmis problemomis.

Kartu su žurnalu "Transporto pasaulis" leidžiamas ir A 5 formato žurnalas "Vežėjų žinios", einantis du sykius per mėnesį. Skirtingai nuo "Transporto pasaulio" jame pačios šviežiausios naujienos ir kasdienė operatyvi informacija iš mūsų šalies ir iš viso pasaulio, žinios iš muitinių, pasienio policijos, kelių transporto inspekcijos ir kitų valstybinių institucijų, reklama apie siūlomas prekes, skelbimai kažką pirkti ar parduoti, darbdaviai ieško darbuotojų, o darbuotojai - darbo ir t.t. (1500 vnt.) "Transporto pasaulis" bei "Vežėjų žinios" Lietuvoje tapo kiekvieno kelių transporto srityje dirbančio parankiniais leidiniais, kupinais naudingos informacijos.

Žurnalo "Transporto pasaulis" redakcija džiaugiasi galėdama pristatyti Jums leidinį ir pasiūlyti savo paslaugas. Jeigu manytumėte, jog Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos gali būti įdomios keleivių bei krovinių vežėjams, ekspeditoriams, servisų darbuotojams ir t. t., džiaugsimės galėdami padėti abiems pusėms rasti bendrą kalbą.

Kviečiame bendradarbiauti.

KOMERCINIS PASIŪLYMAS
REKLAMOS ĮKAINIAI

Reklamos įkainiai galioja nuo 2007m. lapkričio 12d.

"Transporto pasaulis"

"Vežėjų žinios"

Pirmasis viršelis 4500 Lt + PVM Pirmasis viršelis 1800 Lt + PVM
Antrasis viršelis 3900 Lt + PVM Antrasis viršelis 1450 Lt + PVM
Trečiasis viršelis 3800 Lt + PVM Trečiasis viršelis 1350 Lt + PVM
Ketvirtasis viršelis 4200 Lt + PVM Ketvirtasis viršelis 1650 Lt + PVM
Reklama vidiniuose žurnalo puslapiuose 6 Lt/cm2 + PVM Reklama vidiniuose žurnalo puslapiuose 4 Lt/cm2 + PVM

Žurnalo "Transporto pasaulis" reklamos skelbimų formatai

Žurnalo "Vežėjų žinios" reklamos skelbimų formatai

Reklamos paveikslėlio (angl. – banner) paskelbimas www.tp.cargo.lt – 100 Lt/mėn. + PVM
Reklamos paveikslėlio (angl. – banner) paskelbimas www.cargo.lt – 1200 Lt/mėn. + PVM

REKLAMOS SKYRIAUS TELEFONAS IR FAKSAS (+370 5)2 300591

EL. PAŠTAS: reklama@cargo.lt

 
WWW.LINEKA.LT