Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Didelis dėmesys kokybės valdymo ir aplinkosaugos standartams

Lietuvai įstojus į Europos Sаjungа, rinkos sаlygos skatina ieškoti naujų verslo sprendimų. Didelis dėmesys skiriamas kokybei ir aplinkos apsaugai, tai tampa ir neatsiejama verslo dalimi. Užuot šalinus pasekmes, ieškoma būdų, kaip kokybiškai pertvarkyti verslo įmonių vidaus procesus ir užkirsti keliа naujoms neatitiktims.

Sertifikatas, liudijantis, kad UAB „Autosabina“ dirba pagal integruotа kokybės valdymo ir aplinkos apsaugos sistemа atitinkančius tarptautinius standartus ISO 9001:2000 ir ISO 1400:1999, buvo gautas 2004 m. gruodžio 22 d. Tačiau įmonė pagal šiuos standartus dirba jau beveik metus. Tobulinami ir diegiami procesai labai pagerino darbа ir įmonės įvaizdį rinkoje - teikiamos reikalavimus atitinkančios paslaugos.

UAB ҐAutosabina“ - daugiašakės veiklos įmonė. Nuolatinė kontrolė, prevencija ir tobulėjimas apėmė visas sritis: logistinių paslaugų teikimа (tarptautinį transportavimа, krovinių gabenimа, sandėliavimа logistikos ir muitinės sandėliuose, dokumentų muitinei rengimа), automobilių pardavimа, jų remontа, darbuotojų kvalifikacijos kėlimа.

UAB ҐAutosabina“ logistikos centro atliktos klientų apklausos duomenimis, realius teigiamus pokyčius klientai jau pajuto. įmonė tapo patrauklesnė išskirdama šiuos prioritetus: dėmesį klientui ir aplinkai, atsakomybę bei tobulėjimа. Keliami didesni reikalavimai darbuotojams, dokumentacijai ir tiekėjams. Tikslus kompetencijos ir kontrolės lygis įmonėje, kvalifikuotas personalas, kontrolė, kad būtų išvengta nekokybiškų paslaugų, - viskas aprėpiama siekiant patenkinti kliento poreikius.

UAB „Autosabina“

Logistikos centras

Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas

logistika@autosabina.lt

www.autosabina.lt

Tel. (8~37) 30 84 56

Faks. (8~37) 39 11 05

"Vežėjų žinios"
Gegužė Nr. 9 (93)

"Linava" informuoja

Naujienos

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Naujienos

Kronika

Nuo kongreso iki kongreso