Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Rugpjūtis

TIR sistemos įmonių darbuotojams

TIR konvencijos reikalavimai ir muitinio tranzito sistema

23 d. Vilniuje, „Linavos“ mokymo centre, Jankiškių g. 41

25 d. Panevėžyje, Panevėžio pramonės, prekybos rūmuose, Respublikos g. 34

30 d. Kaune, Kauno technikos kolegijoje, Tvirtovės al. 35 Mokymo kursai skirti tik asociacijos „Linava“ TIR sistemos nariams. Pradžia: Vilniuje, Klaipėdoje 9.00 val., kituose regionuose - 10.00 val.

A1. Pagrindinis mokymo kursas pavojingiems kroviniams vežti.

22-25 d. Dalyvio mokestis - 370 Lt, visiems asociacijos „Linava“ nariams - 296 Lt.

Renginių pradžia 9.00 val. (jei kitaip nenurodyta plane).

į visus renginius būtina registruotis iš anksto telefonu Vilniuje 2740097,

8 611 24413, faksu 2784295

arba el. paštu adresu: mc@linava.lt

Vežėjams – europinio lygio žinios

Liepos 18–22 d. Všį „Linavos“ mokymo centre europinio lygio kvalifikacijos tobulinimo kursuose savo žinias atnaujino ir papildė 10 autotransporto įmonių vadovų, 20 logistikos specialistų (ekspeditorių) ir 20 tolimųjų reisų vairuotojų.

Pasak „Linavos“ mokymo centro direktoriaus Juliaus Saleneko, bandomieji kvalifikacijos tobulinimo kursai organizuoti pagal Europos Sаjungos PHARE 2002 m. Ekonominės ir socialinės sanglaudos subsidijų programos finansuojamа projektа „Kelių transporto vežėjų konkurencingumo didinimas“. šio projekto partneriai – asociacija „Linava“ ir Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija. Pagrindinis projekto tikslas – smulkių ir vidutinių transporto priemonių įmonių, gabenančių krovinius, darbuotojų kompetencijos ir gebėjimų, atitinkančių Europos Sаjungos direktyvų reikalavimus, ugdymas.

Kadangi kvalifikacijos kėlimo kursai buvo skirti kelių transporto įmonių vadovams, logistikos specialistams ( ekspeditoriams) ir tolimųjų reisų vairuotojams, pagal projektа buvo sukurtos trys modulinės kelių transporto darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo programos, atitinkančios Europos Sаjungos direktyvų ir tarptautinių sutarčių nuostatas bei reikalavimus.

Bandomuosiuose kvalifikacijos kursuose pagal šias programas galėjo dalyvauti tik ribotas dalyvių skaičius, todėl pirmenybė buvo teikiama smulkių ir vidutinių įmonių atstovams iš Lietuvos regionų, kuriuose didžiausias nedarbo lygis.

Kaip sakė „Linavos“ mokymo centro direktorius Julius Salenekas, vežėjų įmonių vadovams ir logistams ( ekspeditoriams) skirtoje programoje daugiausia dėmesio buvo skirta automatizuotam krovinių srautų valdymui, krovinių vežimo dalyvių santykių reglamentavimui, civilinei bei darbo teisei, vežimo veiklos licencijavimui bei muitinės veiklos taisyklėms ir kitiems organizaciniams klausimams, susijusiems su konkrečia krovinių gabenimo verslo veikla.

Po žinių patikrinimo testo visi kursantai užpildė kvalifikacijos kėlimo kursų vertinimo anketas apie mokymo naudingumа ir reikalingumа. „Linavos“ mokymo centro direktorius Julius Salenekas su Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos projektų vadove Vilija Lukošūniene ir Muitinės formalumų ekspertu Osvaldu Maniku pagal PHARE 2002 m. Ekonominės ir socialinės sanglaudos subsidijų programа mokymuose dalyvavusiems vežėjų įmonių atstovams įteikė kvalifikacijos kėlimo kursų baigimo pažymėjimus.

Tomas LABžENTIS

"Vežėjų žinios"
Liepa Nr. 14 (98)

"Linava" informuoja

Naujienos

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

UAB „AKMUVA“

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams