Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Vilkiko vairuotojas iš Lenkijos bandė papirkti pasienietį

20 JAV dolerių kyšį pasieniečiui pasiūlęs vilkiko vairuotojas iš Lenkijos dvi paras praleido areštinėje, o kovo 20 d. teismo sprendimu buvo nubaustas 500 Lt bauda. Tokių nemalonumų ir baudžiamosios atsakomybės jis sulaukė norėdamas išvengti administracinės atsakomybės už kelis litrus neteisėtai į Lietuvа gabento alkoholio.

Vasario 18 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai kelyje Gardinas–Vilnius, apie kilometrа nuo Raigardo pasienio kontrolės punkto, sustabdė kа tik iš Baltarusijos įvažiavusį vilkikа „Scania“ su lenkiškais registracijos numeriais. Automobilio kabinoje VSAT pareigūnai aptiko įvairiose vietose paslėptus 6 litro talpos degtinės butelius su etiketėmis „Doppel Korn“.

Vykdamas į Raigardo punktа šio įvykio įforminti, vilkiko vairuotojas Specialiosios paskirties būrio pareigūnui pasiūlė kyšį „problemoms išspręsti“ – 20 JAV dolerių. Vairuotojas tuoj pat buvo sulaikytas ir dviem paroms uždarytas į areštinę, o VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 20 d. Druskininkų apylinkės teismas vairuotojui iš Lenkijos paskyrė 500 Lt baudа.

2005 m. Raigardo pasienio kontrolės punkte ir jo prieigose pasieniečiams įkliuvo dar septyni kyšius pasiūlę vilkikų vairuotojai iš kaimyninės Lenkijos.

"Vežėjų žinios"
Vasaris Nr. 4 (112)

Nauji modeliai

Michelin Road Show

Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Naujienos

Veteranai

Rimantui MILIUI – 50

"Linavos" mokymo centras

Naujienos

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Naujienos

VKTI informuoja

Naujienos

Muitinėje

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams