Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Mėsos ir mėsos produktų gabenimo tvarka į Rusijos Federaciją

Rusijos Federacijos veterinarinės ir fitosanitarinės kontrolės federalinė tarnyba 2008-08-18 raštu ФС-СД-2/8228 praneša, kad Šiaurės-Vakarų kryptimi pastaruoju metu ypač išaugo tarnybos „Rosselchoznadzor“ kontroliuojamų krovinių srautai kontrolės punktuose „Ubylinka“ ir „Šumilkino“, kurių projektinis laidumas neatitinka faktinio krovinių laidumo.

Todėl siekiant išvengti sunkumų dėl gyvulinės kilmės produktų kontrolės ir įforminimo nuo 2008 m. spalio 1 dienos visų rūšių mėsa ir mėsos produktai pagal išduotus 2008 m. leidimus į Rusijos Federaciją bus įvežami tokia tvarka:

– produktai, skirti Rusijos Federacijos Šiaurės-Vakarų regiono ūkio subjektams, tik per šiuos Rusijos ir Latvijos, Rusijos ir Estijos, Rusijos ir Suomijos, Rusijos ir Norvegijos pasienio postus: Ubylinka, Šumilkino, Torfianovka, Brusničnoje, Svetlogorsk, Ivangorod, Borisoglebsk ;

– produktai, skirti kitiems ūkio subjektams: per Rusijos ir Ukrainos pasienio postus Troebortnoje, Pogar ir Baltarusijos pasienio postus, esančius prie Europos Sąjungos sienos, –Brestas, Gardinas, Ašmenos. Vykstant per šiuos pasienio postus įvažiavimas į Rusijos Federaciją tik per punktą Krasnyj Kamen (Briansko sritis);

– produktai, kurių kilmės šalys Lietuva, Latvija, Estija, taip pat Švedija, Norvegija, Suomija, į visus RF regionus bus įvežami per šiuos pasienio punktus: Ubylinka, Šumilkino, Torvianovka, Brusničnoje, Svetlogorsk, Ivangorod, Borisoglebsk.

Siekiant vykdyti šio rašto nurodymus ir tobulinti veterinarinės kilmės produktų kontrolę, trumpinti įforminimo laiką Rusijos Federacijos veterinarinės ir fitosanitarinės kontrolės federalinė tarnyba atkreipia dėmesį, kad būtina aktyviai taikyti išankstinio informavimo sistemą.

Informacijos ir IT skyrius

"Vežėjų žinios"
Rugsėjis Nr.17 (173)

"Linava" informuoja

Baltijos ir Beniliukso valstybių komiteto posėdis

Mėsos ir mėsos produktų gabenimo tvarka į Rusijos Federaciją

Nekrologas: Rimantas BUDREVIČIUS 1966-01-12–2008-09-06

Sustiprinta transporto priemonių kontrolė Vengrijoje

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Rinkos naujienos

Du nauji „Irisbus“ modeliai

Oro kondicionavimo įranga iš aliuminio

Su naujos kartos „Goodyear“ – 1,5 l mažiau degalų

VKTI informuoja

Nuo rugsėjo 1-osios įsigaliojo nauja Kelių eismo taisyklių redakcija

Nauji teisės aktai

Darbo santykiai

Finansinė atskaitomybė

Mokesčiai

Muitinė

Sodra

Transportas