Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Autokurtas“ plečia servisų tinklą

Sausio 22-ąją UAB „Autokurtas“ ištikimiausiams klientams bei partneriams surengė nuotaikingą naujojo automobilių priežiūros centro Kaune atidarymo šventę. Modernios patalpos įsikūrė Kauno rajone, 104-ajame magistralės Vilnius – Klaipėda kilometre.

Neverkšlena, bet dirba

Automobilių priežiūros centro atidarymas šiais sunkmečio laikais – savaime džiugus įvykis. Juk ne paslaptis, kad daugelis šalies įmonių, nors tebedirbdamos sėkmingai ir nepatirdamos nuostolių, tarsi iš anksto pasiduodamos grėsmingojo žodžio „krizė“ galiai, stabdo plėtrą, mažina investicijas bei darbuotojų skaičių, augimo perspektyvas atidėdamos geresniems laikams. „Autokurto“ bendrovė, nepaisydama niūrių ekonominių prognozių, į ateitį žvelgia optimistiškai. „Reikėtų pabrėžti: naujojo automobilių priežiūros centro atidarymas nėra persikraustymas į naujas patalpas iš buvusios senosios buveinės Kaune, Lazdijų gatvėje. Tai – įmonės plėtra, nuo šiol Kaune jau turime du automobilių priežiūros centrus. Dar po vieną įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje,“ – kalbėjo UAB „Autokurtas“ direktorius Vytautas Garbenis.

1999-aisiais Kaune, buvusios autotransporto įmonės bazėje įkurta bendrovė plėtėsi nuolat. 2002-aisiais įsteigtas realizacijos skyrius Vilniuje, kuris greit nebeįstengė patenkinti visų klientų poreikių, todėl 2004-ųjų rudenį sostinėje atidarytas „Autokurto“ servisas bei specializuota parduotuvė. 2006-ųjų pabaigoje, siekiant geriau aptarnauti klientus Vakarų Lietuvoje, įkurtas bendrovės padalinys Klaipėdoje.

Vienas iš didžiausių Lietuvoje

Naujas modernus specializuotas „Mercedes-Benz“ automobilių priežiūros centras Kaune, Kumpių kaime, tapo pagrindine „Autokurto“ buveine bei vienu iš didžiausių automobilių priežiūros centrų Lietuvoje. 2700 kv.m. plotą užimančiame pastate įsikūrė bendrovės administracija, servisas bei parduotuvė. Centrui įrengti „Autokurtas“ skyrė apie 11 mln. litų.

Šviesiose, erdviose, šiuolaikiškai sutvarkytose patalpose yra devyni įvažiavimai, pritaikyti komerciniam transportui. Vienos duobės ilgis 20metrų, ties kiekviena iš jų galima remontuoti po tris vilkikus be puspriekabių. Vienu metu naujajame servise telpa 27 vilkikai. Sumontuota moderni diagnostinė įranga ne tik padeda per trumpiausią laiką atrasti gedimus, bet ir sekti automobilio būklę nuo pirmojo jo atvykimo į servisą.

„Įrengdami naujojo automobilių priežiūros centro patalpas, pagalvojome ne tik apie automobilius, bet ir apie klientus. Jų patogumui – modernus laukiamasis su dušo kabina, televizoriumi. Kol mūsų meistrai taiso automobilį, jo vairuotoją nemokamai vaišiname arbata ar kava“, – pasakojo UAB „Autokurtas“ rinkodaros vadovas Evaldas Būdas.

Daugiau paslaugų

Naujajame centre „Autokurto“ darbuotojai klientams siūlo ne tik daugiau patogumų, bet ir įvairesnių paslaugų. Specializuotame „Mercedes-Benz“ servise greta komercinio transporto priemonių remontuojami ir lengvieji šios markės automobiliai. Be to, komerciniam transportui teikiama pagalba kelyje: sugedę automobiliai iki serviso atgabenami ne tik iš bet kurios Lietuvos vietos, bet ir iš užsienio. Naujajame servise remontuojamos bei prižiūrimos puspriekabės, čia veikia MBB bei „Bar“ autorizuotas automobilinių liftų centras. Patyrę „Autokurto“ meistrai remontuoja „Wabco“ bei „Knorr-Bremse“ stabdžių sistemas.

„Ir toliau mūsų pagrindine veikla išlieka originalių „Mercedes-Benz“ detalių pardavimas bei serviso paslaugos, autonominių automobilių šildytuvų pardavimas bei remontas. Be to, prekiaujame naudotomis „Mercedes-Benz“ komercinio transporto detalėmis, remontuojame šiuos automobilius po avarijų“, – apie naujajame automobilių priežiūros centre teikiamas paslaugas pasakojo E. Būdas. Įmonėje įdiegta naujausia „Mercedes-Benz“ automobilių detalių paieškos sistema, leidžianti greitai ir tiksliai parinkti reikiamas detales. Jei vienos ar kitos detalės tuo metu nėra įmonės sandėliuose, ji per trumpiausią laiką užsakoma ir pristatoma iš užsienio. Servise įdiegtos šiuolaikiškos kompiuterinės „Mercedes-Benz“, „Webasto“, „Eberspächer“, „Knorr Bremse“, „Wabco“ diagnostikos sistemos leidžia tiksliai nustatyti gedimus bei per trumpiausią laiką juos pataisyti.

Be teikiamų automobilių remonto paslaugų, „Autokurtas“ yra įgaliotasis „Truma Gerätetechnik“ GmbH, „Kiesling Fahrzeugbau“ GmbH, „Diehl Remscheid“ GmbH & Co.

Švęs dešimtmetį

Sėkmingai dirbanti „Autokurto“ bendrovė šį pavasarį švęs 10 metų sukaktį. „Per dešimtį metų bendrovės darbuotojai tobulėjo kaip specialistai, dalyvavo įvairiuose mokymuose, seminaruose užsienyje bei Lietuvoje. Darbuotojams mokyti skiriame itin daug dėmesio – tik puikiai su naujomis technologijomis susipažinę darbuotojai gali operatyviai spręsti visas iškilusias problemas, greitai bei efektyviai pataisyti bet kurios transporto priemonės gedimus. Didžiulė paslaugų pasiūla, lanksti nuolaidų sistema, išskirtinis dėmesys klientui – visa tai leidžia su kiekvienu klientu atskirai aptarti bendradarbiavimo gaires ir sudaryti abiem pusėms naudingas detalių pardavimo bei serviso paslaugų sutartis“, – pasakojo E. Būdas. Pasak jo, bendrovės vizija – Baltijos regione tapti išplėtotu, meistriškumu ir operatyvumu garsėjančiu transporto priemonių, jų detalių prekybos serviso tinklu.

Džiaugėsi ištikimais klientais

Veikti naujasis „Autokurto“ automobilių priežiūros centras pradėjo dar praėjusiais metais – jis atidarytas 2008-ųjų rugsėjo pabaigoje. „Į pristatymo renginį sukvietėme geriausius savo klientus bei partnerius. Tuo pačiu norėjome padėkoti jiems už lojalumą bei sėkmingą bendradarbiavimą“, – oficialiai atidarydamas naująsias patalpas kalbėjo V. Garbenis. Pasak jo, naujajame centre kiekvienas klientas patogioje vietoje iš vienų rankų per trumpiausią laiką gaus dar daugiau paslaugų. Atidarymo šventėje dalyvavęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas džiaugėsi, kad Kauno regione dar yra įmonių, kurios plečiasi, pasiūlydamos ne tik daugiau paslaugų klientams, bet ir naujų darbo vietų gyventojams. Į naujojo automobilių priežiūros centro atidarymą susirinkusiuosius sveikino asociacijos „Linava“ viceprezidentas, kolegos bei partneriai iš Lietuvos ir užsienio.

Svečiams „Autokurto“ darbuotojai pasiūlė nuotaikingą programą: visus linksmino dainininkas Egidijus Sipavičius, surengta daug smagių atrakcijų bei pristatymų. Nuotaikingoje loterijoje buvo galima išlošti specialius „Autokurto“ prizus, teisingai atsakiusiems į viktorinos klausimus apie bendrovės veiklą atiteko darbuotojų parengtos dovanos.

Lina JAKUBAUSKIENĖ

"Transporto pasaulis"
Vasaris Nr. 2 (98)

"Linava" informuoja

Dėl TIR operacijos pabaigos

Kronika (2009 m. sausis)

Regioniniai susirinkimai

„Linavos“ boulingo taurė′ 2009

Aktualijos

Darbą vėl keičia imitacija

Ir profesionalams būtina tobulinti kvalifikaciją

Atvirai

Kas proteguoja nelegalų verslą?

Dilerių naujienos

Lyderio vaidmuo įpareigoja

Įkurtuvės

„Autokurtas“ plečia servisų tinklą

Perspektyvos

Žvilgsnis į ateities transportą

Precedentas?

Negali būti, bet... būna! Geriantys vairutojai – nuostoliai transporto įmonėms

Rinka

Rinkos dialektika: kelias įkalnėn neišvengiamai baigiasi nuokalne

Stambiu planu

„Metų autobuso“ titulas vėl atiteko „Setrai“

Lietuvoje ir pasaulyje

Automatizuotas sukabinimo įtaisas

Medininkų poste pristatyta NAS sistema

Nauji automagistralių mokesčio tarifai Vokietijoje

Stovėjimo vietų aikštelėse rezervavimas

Sunkvežimių mugė NUFAM

Supaprastinta skaitmeninių tachografų kortelių išdavimo tvarka

„Daimler“ ir „KamAZ“ partnerystė

Keleivinis transportas

Autobusų su žvaigždutėmis – daugiau

Meistriškumo varžybose – daugiau elementų

„Kėdbusui“ – 50

Technika

BPW ašys su nauja stabdžių sistema

Tobuliausias padangų tikrinimo įrenginys – jau ir Lietuvoje

Teisė

Areštas

Muziejus

„Tatra“ iš Aukštųjų Tatrų papėdės